Pilsētas svētki. 2. uzd. Informācija par svētku pasākumiem. Klausies tekstu un ievieto dialoga tekstā tukšajās vietās atbilstošo no dotajiem vārdiem vai frāzēm!
Valodas līmenis
A2Izdevējs
Latviešu valodas aģentūraMateriāla izmantojums
Audiomateriāls, raidieraksts, Darbalapa, uzdevums, Interaktīvs mācību līdzeklis, TekstsAutortiesību forma
BezmaksasLīdzīgi materiāli
Ikdienas gaitas. Es vēlos salabot… 2. sarunas 2. daļa. Vienkārši jautājumi un teikumi par kurpju labošanu un maksāšanu. 05:56 – 06:37
Uz materiālu
Video fails, maciunmacies.valoda.lv
Izcili sportisti. Intervija ar Jeļenu Prokopčuku. 1. uzd. Izlasi un izrunā skaļi dotos skaitļa vārdu savienojumus!
Uz materiālu
Tīmekļa lietotne, maciunmacies.valoda.lv
Jāņi. 1. uzd. Klausies tekstu “Pēc Jāņiem” un ievieto teikumos pareizos no dotajiem vārdiem atbilstoši informācijai tekstā!
Uz materiālu
Tīmekļa lapa, maciunmacies.valoda.lv
10. nodarbība. Kafejnīcā un restorānā. 4.uzdevums. Klausies dialogus un atzīmē pareizo no dotajām atbildēm!
Uz materiālu
Tīmekļa lietotne, maciunmacies.valoda.lv