Mācību materiāli
Atlasītie
Par Sietiņu
Sākumlapa
Mācību materiāli
Par Sietiņu
7. nodaļa. Muzejs – tas ir interesanti. Kas ir muzejs? 152. uzd. 1., 2. Noskaidro doto svešvārdu nozīmi! 132. lpp.
Resurss
Latviešu valoda 6. klasei mazākumtautību skolā
Mācību joma
Leksikoloģija un semantika
,
Lietvārds
,
Stāstījuma teikums (.)
,
Svešvārdi jeb internacionālismi
,
Vienkāršs teikums
Valodas līmenis
B2
Vecums
11-12 gadi
,
13-14 gadi
Temats
Teātri, kino, koncerti, muzeji
Valodas prasme
Lasītprasme
,
Rakstītprasme
Autors
Bernāne Juta
,
Pamiljane Laima
,
Vaivade Vineta
Izdevējs
Latviešu valodas aģentūra
Materiāla izmantojums
Darbalapa, uzdevums
Autortiesību forma
Bezmaksas
Uz materiālu
PDF fails
maciunmacies.valoda.lv
Ziņot par problēmu
Līdzīgi materiāli
Skolotāja grāmata. 7. nodaļa. Muzejs – tas ir interesanti. 5. pielikums. Darba lapa. Teksts ”Kāds ir moderns muzejs?” par Londonas muzejiem. Veido jautājumus par tekstu; nosaki vietniekvārdus, to grupu! 99., 100. lpp.
Uz materiālu
PDF fails, maciunmacies.valoda.lv
7. nodaļa. Muzejs – tas ir interesanti. Kas ir muzejs? 162. uzd. 1., 2. Atbilstoši sniegtajai informācijai uzraksti: Ko var uzzināt Nacionālā vēstures muzeja tematiskajās nodarbībās! Pasvītro vietniekvārdus! 136. lpp.
Uz materiālu
PDF fails, maciunmacies.valoda.lv
7. nodaļa. Muzejs – tas ir interesanti. Rakstnieks un muzejs. 167. uzd. 1., 2. Pastāsti: Ko nosauktie muzeja priekšmeti vēsta par rakstnieku? Iesaisti lietu nosaukumus stāstījumā ”Lietas runā…”! 138. lpp.
Uz materiālu
PDF fails, maciunmacies.valoda.lv
7. nodaļa. Muzejs – tas ir interesanti. Kas ir muzejs? 156. uzd. 1.–3. Uzraksti stingras muzeja darbinieces un skolēnu dialogu! Izmanto dotos teikumus ar noliegtajiem vietniekvārdiem! 133. lpp.
Uz materiālu
PDF fails, maciunmacies.valoda.lv
Šī lapa lieto sīkdatnes. Turpinot lietot lapu, jūs piekrītat to izmantošanai.
Pieņemt un turpināt