Latvijas senvēsture. Tanīsa, Daugmales, Talsu un Stupeļu pilskalns. Iedzīvotāji un arheoloģiskie atradumi tajos. Atrodi tekstā prasīto informāciju! 7. lpp. Atbildes 10. lpp.
Mācību joma
Agrīnie viduslaiki (500-1000 g. m. ē.), Augi un dzīvnieki, Daba un ģeogrāfija, Dzelzs laikmetā Latvijas teritorijā dzīvojošās ciltis, Iedzīvotāji, Kārtas sk.v. (otrais, ā), Latviešu valoda, Latvijas teritorijas aizvēsture, Leksikoloģija un semantika, Lietvārds, Nenoteiktā galotne (-s, -a), Noteiktā galotne (-ais, -ā), Novadi, pilsētas, ciemi, Pamata (divi, -as), Pilis, pilskalni, Saimniecība un ražošana, Sakta, Salikts teikums, Skaitļa vārds, Skaitļa vārdu savienojumi (gadskaitļi), Somugri un balti Latvijas teritorijā (3000-2000 g.tk.p.m.ē.), Stāstījuma teikums (.), Termini, Vēsture un sociālās zinības, Vidējie viduslaiki (1000 - 1250 g. m. ē.), Vienkāršs teikums, Vienlīdzīgi teikuma locekļi (kas un kas?)Autors
Autoru kolektīvsIzdevējs
Valsts izglītības satura centrsAutortiesību forma
BezmaksasLīdzīgi materiāli
Cita Sibīrija. Sukinava: Sibīrijas latviešu ciems, tā vēsture, dzīve un cilvēki. 2015.g. ekspedīcijas iespaidi un rezultāti.
Uz materiālu
Tīmekļa lapa, www.citasibirija.lapamuzejs.lv