Mācību materiāli skolēnam – lasītāja pieredzes mape 4. klasei. Uzdevumi skolēna radošuma veicināšanai. 21. A. Kivirehks ”Lote no Izgudrotāju ciema”. 1.–8. Teksta fragmenti par suņu meiteni Loti un viņas rotaļu biedriem. Veido domu karti! 111.–113. lpp.
Valodas līmenis
B2Izdevējs
Valsts izglītības satura centrsAutortiesību forma
BezmaksasLīdzīgi materiāli
Mācību materiāli skolēnam – lasītāja pieredzes mape 4. klasei. Uzdevumi skolēna radošuma veicināšanai. 16. V. Belševicas lugas ”Patiess stāsts par Čingo Babu, Lielo Gliemezi un Jūras Karaļa bēdām” fragments. 1.–11. Raksturo tēlus un notikumus! Analizē varoņu rīcību un viedokli! Vērtē un raksti atziņas par galvenā varoņa pārmaiņām! 97.-99. lpp.
Uz materiālu
PDF fails, registri.visc.gov.lv
Mācību materiāli skolēnam – lasītāja pieredzes mape 4. klasei. Uzdevumi skolēna radošuma veicināšanai. 9. J. Baltvilks ”Lielā egle’. 1.–7. Paud pārdomas par sāpēm, to rašanos, vērtē fiziskas un emocionālas sāpes, pamato savu viedokli, analizē sajūtas! 86.-87. lpp.
Uz materiālu
PDF fails, registri.visc.gov.lv