Ceļosim! Nodarbības plāns ar norādēm uz izmantojamajiem materiāliem. 2. Latvijas novadi. 89.lpp.
Mācību joma
Apstākļa vārdi ar noteiktā formā sekojošu vārdu (bail no kā? žēl kā? u. c.), Apstākļa vārds, Daba un ģeogrāfija, Datīvs (kam?), Īpašības vārds, Jautājuma teikums (?), Kurzeme, Latgale, Latviešu valoda, Lielie sākuma burti, Lietvārds, Lokatīvs (kur?), Nominatīvs (kas?), Novadi, pilsētas, ciemi, Novadu raksturojums un atšķirības, Pārākā pakāpe (-āks, -āka), Pareizrakstība un pieturzīmes, Prievārds, Robežas, ģeogrāfiskais novietojums, Salikts teikums, Stāstījuma teikums (.), Tekstveide, Teritorija un daba, Vidzeme, Vienkāršs teikums, Vietas (ārā), Vietas (zem, pie, aiz), Vispārākā pakāpe (vis- -ākais,-ākā), ZemgaleAutors
Autoru kolektīvsIzdevējs
Latviešu valodas aģentūraMateriāla izmantojums
Atsauces, informācija, Mācību plāns, programma, Metodiskais līdzeklis, Vārdu krājumsAutortiesību forma
BezmaksasLīdzīgi materiāli
Mana Latvija. 5. Latvijas simboli. 7. uzd. Izkrāso Latvijai nozīmīgu reāliju, augu un dzīvnieku zīmējumus! 21. lpp.
Uz materiālu
PDF fails, maciunmacies.valoda.lv
Latvijā. Nodarbības plāns ar norādēm uz izmantojamajiem materiāliem. 6. 18.novembris – Latvijas dzimšanas diena. 42. lpp.
Uz materiālu
PDF fails, maciunmacies.valoda.lv
Bilingvālā un starpkultūru izglītība no skolotāja kompetences un pieredzes skata punkta. Kurš vēlas būt ceļojošais skolotājs? Bilingvālie skolotāji un bilingvālās izglītības vājās formas: Norvēģijas pieredze. Pētījumi par skatījumu uz skolēniem imigrantiem, bilingvālo izglītību un bilingvismu. 59.–79. lpp.
Uz materiālu
PDF fails, maciunmacies.valoda.lv